Inkubuotos įmonės

 

Gretos Putnaitės individuali veikla

„Cannamella“ – pieniškos karamelės gamintoja, šiuo metu sukūrusi penkias receptūras ir gaminanti klasikinę karamelę, su kokosais, lazdynų riešutais, liofilizuotomis avietėmis ir braškėmis. Gretos Putnaitės verslo tikslas yra, nenaudojant jokių konservantų, o tik pačius geriausius produktus, gaminti įvairaus skonio karamelę ir kiekvienam vartotojui pateikti prieinamą jos kainą. Prekių ženklo pavadinimas kilo iš viduramžių lotyniško sudurtinio žodžio: „canna“ (cukranendė) ir „mella“ (medus). Iš šio žodžio galiausiai kilo žodis „karamelė“. 

cannamella.lt

 

UAB „Grainis agrotech“

Žemės ūkio mašinų, įrangos ir reikmenų didmeninė prekyba

Editos Danilčenko individuali veikla

Pagrindinė veikla – vaisių ir daržovių perdirbimas ir konservavimas. „Sotu Sotu“ – 100 % natūralūs, žemoje temperatūroje džiovinti uogų ir daržovių milteliai. Be pridėtinių spalvos ir skonio priedų. Be konservantų. Produktai yra natūralūs, funkcionalūs ir sveiki.

sotusotu.lt

 

UAB „Atrast“

Atrast – projektuoja ir gamina namų interjero ir landšafto elementus.  Gamyboje naudoja draugiškas aplinkai, natūralias medžiagas – plieną, stiklą, akmenį, medį.

Komunikacijos ir technologijų perdavimo centre vykdomas Žiedų skonis gaminių gaminimas. „Žiedų skonis“ produktai – tai Lietuvoje surinktų spalvingų žiedų, pievos žolelių galia arbatose, miško uogų – džemuose, sodo ir daržo gėrybių – pagarduose, skanėstuose, meduje. Žiedai žavūs formų ir spalvų įvairove, nepakartojami savo kvapų ir skonių variacijomis. Kuriama produktų linija sukurta įvertinus visas šias kerinčias augalų savybes. „Žiedų skonis“ dovanų rinkiniai Jūsų artimiesiems, draugams, partneriams ir Jums! 

atrast.lt

zieduskonis

 

UAB „Nando Labs“
Pagrindinis įmonės tikslas yra žinojimas, kaip kurti, tirti ir tobulinti inovatyvius produktus.

 

MB „Grainis“

Pagrindinė veikla – pašarų auginimo įrangos gamyba ir prekyba.

Kita veikla – mikrožalumynų auginimas ir prekyba.

grainis.lt

 

UAB „Verslo vadovas“

Pardavimų didinimas, verslo konsultacijos, mokymai.

salesup.lt

 

MB „Biogeba“

Biogeba – patyrusių aukštos kvalifikacijos specialistų –gamybininkų komanda, turinti ilgametę patirtį biomasės energetikos, kogeneracijos, procesų automatizuoto valdymo ir verslo konsultavimo srityje.

 

UAB „City Business Group“

Tai buhalterijos įmonė, teikianti apskaitos paslaugas. Konsultuoja mokesčių, įmonių steigimo, jauno verslo plėtros klausimais.

verslobuhalteris.lt

 

UAB „Litplants“

Pagrindinė bendrovės veikla – miško pirkimas, pardavimas, plantacijų įveisimas, moksliniai tyrimai, susiję su plantacijų auginimu, žemės ūkio paslaugų teikimas.

 

UAB „Kanapiniai namai“

 

Sigito Račiūno individuali veikla

 

UAB „Plantopolis“

 

UAB „Žemės kontūras“

 

UAB „Kazachstano projektai“

 

UAB „Plan2study“

 

UAB „Obuolių namai“

 

Fakultetai